Saturday, 28 January 2017

TUSAL 2017 #1

Witajcie,

Kilka dni temu podjęłam ostateczną decyzję, że wezmę udział w zabawie TUSAL 2017. Mogłoby się wydawać że ta zabawa w sumie nic nie wnosi bo w kocu to tylko wrzucanie zdjęć słoiczka z niteczkami. Ja jednak uważam, że coś w sobie ma. Bo naprzykład zachęca do kreatywności (ozdabianie słoiczka, robienie ciekawych zdjęć), regularności (trzeba się trzymać terminów) no i to wszystko w doborowym towarzystwie i przyjemnej atmosferze :). Czemu nie! :D

Dziś mamy pierwszy nów i tym samym pierwszą odsłonę. Tak jak pisałam we wcześniejszym wpisie pomysł na ozdobienie słoiczka gdzieś mi świtał i teraz już prawie całkiem się wyklarował. Pozostaje jeszcze troszkę szczegółów które „wyjdą w praniu”. Ważnym elementem tego planu był słoiczek bo musiał być taki jak go dobie wymyśliłam. Wyleciałam na poszukiwania i na szczęście długo nie musiałam szukać. Znalazłam dokładnie to czego szukałam. Wieczko jest duże co daje pole do popisu :). Materiały już prawie wszystkie mam. Musze coś tylko dokupić. Oj będzie się działo ;).

A wię zapraszam na dzisiejszy pokaz:Pozdrawiam Was cieplutko,
K

6 comments:

 1. Rewelacyjny słoik! Gdzie taki kupiłaś? :)

  ReplyDelete
 2. Słoiczek świetny i już sporo dostał papu :)Ciekawa jestem jak go ozdobisz :) Ja akurat wykorzystałam taki, jaki akurat znalazłam pod ręką ;)

  ReplyDelete
 3. Słoiczk super, cikawą jestem co zrobisz:)
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. Świetny słoik i do tego dokarmianie juz rozpoczęte;)

  ReplyDelete
 5. Świetny słoik i do tego dokarmianie juz rozpoczęte;)

  ReplyDelete
 6. Fajny masz ten słoik, a ile nitek w środku :)

  ReplyDelete