Saturday, 9 August 2014

Victoria's Dream - strona #2

Witajcie! Miałam nadzieję że pokażę Wam dzisiaj ukończoną drugą stronę mojego haftu, ale niestety brakło mi troszkę krzyżyków. Mimo wszystko pokazuję co mam bo nie ruszę swoich robótek aż do przyszłego weekendu :-(. Dzisiaj i jutro mam sporo pracy ponieważ moja córa skończył wczoraj 4 latka i urządzamy jej przyjęcie. A we wtorek skoro świt lecę w delegację do naszego pięknego Krakowa :-). Nie biorę robótek bo już z koleżanką z pracy mamy inne plany na te kilka wolnych wieczorów (wiadomo w ciągu dnia będziemy w pracy). Tak więc do haftu wrócę w piątek wieczorem dopiero.

Już nie przedłużam i pokazuję fotki :)Wyszyłam 7,933 krzyżyków a razem jest ich 60,000 czyli 13% za mną. Powiem Wam że jak dotąd haft mi się nie nudzi i z radością po niego sięgam. Myślę że jak wykończę tą stronę to zrobię sobie przerwę żeby dokończyć inny haft. 

No nic lecę pracować. Dzisiaj sprzątam i robię ciasta :-)

Pozdrawiam
K

16 comments:

 1. Ładne postępy. Miłego pobytu :)

  ReplyDelete
 2. piękny będzie :) miłego odpoczynku

  ReplyDelete
 3. Cudne postępy w xxx ! Haft będzie jak namalowany☺
  Życzę miłego pobytu w Ojczyźnie:)
  Pozdrawiam cieplutko♥
  ps. wszystkiego najlepszego dla córci☺

  ReplyDelete
 4. To się dopiero zapowiada konkretne hafcisko! Sto latek dla Jubilatki Ani (dobrze pamiętam?), a Tobie Kasiu życzę szczęśliwej i udanej podróży i radości z pobytu :)

  ReplyDelete
 5. Dla córeczki najlepsze życzenia.:) Haft jak się patrzy!:)) Udanego pobytu w Krakowie, jest tam co robić i bez haftu...;)

  ReplyDelete
 6. Pozdrów ode mnie Kraków:) Buziaki dla córci!
  Haft pięknieje w oczach!

  ReplyDelete
 7. Słoneczne życzenia dla córci z okazji tak WIELGACHNYCH urodzin, a Tobie miłego wyjazdu do Krakowa. I mimo pracy życzę Ci miłego odpoczynku.
  Pozdrawiam Dorota

  ReplyDelete
 8. Praca idzie ładnie...będzie wspaniały haft :) A 4 urodziny to rzecz arcy ważna! 100 lat dla solenizantki!

  ReplyDelete
 9. Zapowiada się piękna praca. Śliczna kolorystyka.

  ReplyDelete
 10. Krzyżyk do krzyżyka i będzie cały obraz:) Piękne kolorki.

  ReplyDelete
 11. Przepięknie się zapowiada! Dla mnie taki haft to czarna magia, preferuję haft soutache ;) Ale Twoje prace są cudowne!
  Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 12. Powiem, że jak czytam o tych tysiącach i milionach krzyżyków to mnie ciarki na plecach łażą. w moim hafcie nie ma możliwości liczenia ściegów ale to może i dobrze. Pozdrawiam i miłej delegacji.

  ReplyDelete
 13. Podziwiam Cie za tak duza prace. Wszystkiego Najlepszego Zycze dla Twojej corci :) Pozdrawiam :)

  ReplyDelete