Friday, 11 April 2014

Pocieszajka!


Okazało się że moja zagadka była zbyt trudna... Projektantka tego wzoru jest bardzo znana z cudownych haftów wróżek... Więcej przy odsłonie skończonego haftu :-).

Pocieszajka-niespodzianka dalej jest do rozdania i tak jak pisałam wcześniej jak się ogarnę to wylosuję. Ale spokój chyba nie jest mi ostatnio pisany bo ospa wróciła w nasze progi, tym razem drugie moje dziecię... A więc nie ma na co czekać i wczoraj wieczorem mężuś wylosował....

Luna-malutka

Bardzo proszę o kontakt na kasiakrzyzyk@gmail.com

Pozdrawiam z chaosu ;-)

7 comments:

 1. Gratuluję Lunie a Twojemu dziecięciu Kasiu duuuuużo zdrówka życzę!:)
  Pozdrawiam cieplutko♥

  ReplyDelete
 2. Gratuluję pocieszonej:). Ospa u drugiego malucha była do przewidzenia, ale ją trzeba po prostu przetrwać. Życzę Ci Kasiu dużo siły, a maluszkom dużo zdrowia. Pozdrawiam serdecznie:). Małgosia.

  ReplyDelete
 3. Przynajmniej będzie z głowy... Żeby szybko przeszła

  ReplyDelete
 4. Przynajmniej będzie z głowy... Żeby szybko przeszła

  ReplyDelete
 5. Man nadzieję, że pocieszona się cieszy :) A z ospą tak już jest. Jak byłam mała najpierw na ospę chorowałam ja, potem młodsza siostra, a potem najmłodsza. Potem mama odetchnęła - tak na kilka dni, bo zaczęła się świnka też po kolei :) Zdrówka i cierpliwości!

  ReplyDelete
 6. Gratuluję Lunie, a ospę lepiej, że dziecko przechodzi teraz, niż jakby było starsze. Oby swędzące krostki dziecku zbytnio nie dokuczyły...

  ReplyDelete
 7. Gratulacje dla Luny, a ospa dobrze ze za jednym zamachem oboje u mnie zawsze zakaźne przechodzili razem :) Serdeczne pozdrowionka :)

  ReplyDelete