Monday, 1 December 2014

Creative Blog Tour


Witajcie! Tak jak już wiele z Was wzięłam udział w zabawie Creative Blog Tour. Nominowała mnie Małgosia z bloga Zadziergana Owieczka. Małgosiu jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za zaproszenie do wspólnej zabawy. Jeśli jeszcze nie znacie Małgosi i jej bloga to koniecznie do niej zajrzyjcie. Z tytułu jej bloga łatwo wywnioskować że jest bardzo zajętą osóbką ;-). Wspaniale szydełkuje i robi na drutach no i oczywiście pięknie haftuje. Na jej blogu panuje cudna atmosfera a Małgosia ma świetne poczucie humoru i da się to wyczuć w jej blogowych postach :-).

Jako część zabawy odpowiem teraz na pytania żebyście mogli mnie troszkę lepiej poznać. 

1.  Nad czym obecnie pracuję.

Zbliżają się Święta więc jestem bardzo pochłonięta robieniem kartek. Zrobiłam już te zamówione i teraz jeszcze muszę zrobić te co sama wyślę. Poza tym męczę pewien zimowy hafcik. Już zostało bardzo niewiele ale ciągle coś i nie mogę go za chiny skończyć. Mam nadzieję że już niedługo go u mnie zobaczycie.

2. Czym moja praca różni się od innych?

Niczym i wszystkim :-). To jest właśnie cudne zwłaszcza w hafcie że 10 osób może wyszywać ten sam wzór a każdy będzie inny bo każda użyje innego materiału, dobierze inne nici a potem oprawi lub uszyje poduszkę. Dla każdego coś dobrego :-)

3. Dlaczego piszę o tym co tworzę. 

Jak zajęłam się haftem to brakowało mi towarzystwa o podobnym zainteresowaniu. Chciałam o tym rozmawiać i oglądać prace innych. Na początku dołączyłam do hafciarskiej grupy na facebooku ale po jakimś czasie dotarło do mnie że wolę własne miejsce gdzie przy okazji będę mogła sobie pogadać od serca. I blog okazał się strzałem w dziesiątkę. 

4. Jak odbywa się mój proces tworzenia/pisania

Jestem beznadziejna w planowaniu czegokolwiek i każdy nowy projekt zaczyna się od impulsu. Czasem przypominam dziecko w sklepie z zabawkami które coś chce teraz zaraz i koniec. Naturalnym efektem takiego impulsu jest składzik UFOków który stopniowo się powiększa. A jak już coś stworzę to piszę żeby jak najszybciej Wam to pokazać

I teraz powinnam nominować kolejne blogi ale niestety pojawił sie mały problem... Wysłałam kilka maili z zaproszeniem do zabawy i niestety odpowiedzi były odmowne z różnych przyczyn które absolutnie rozumiem i nie chowam urazy ani się nie obrażam. Po piątej odmowie poddałam się głównie z braku czasu bo w środę wyjechałam z mężem na rocznicowy urlop. Wybaczcie że psuję zabawę. Ale tak szczerze to zajrzyjcie na którykolwiek z blogów które czytam bo każdy jeden jest cudowny i inspirujący!

Pozdrawiam Was serdecznie!

2 comments:

  1. Gratuluję wyróżnienia :) Najlepszego z okazji rocznicy!

    ReplyDelete
  2. Gratulacje!:) Wcale się nie dziwię, że dałaś spokój. czasem się zastanawiam, czy nie ogłosić jakiejś akcji pn.: koniec z wyróżnieniami. Człowiek przyjmuje, a nie ma komu przekazać, bo tyle osób się broni przed przyjęciem.:(

    ReplyDelete