Thursday, 26 February 2015

Panel czytelniczy...

Witajcie! Dziś wpadam na chwilkę żeby się czymś pochwalić :-). W zeszłym roku napisałam maila do redakcji gazetki The World of Cross Stitching z chęcią zgłoszenia się do panelu czetelniczego. Polega to na tym że trzeba odpowiedzieć na kilka pytań o sobie które to odpowiedzi wraz ze zdjęciem są umieszczone w gazetce. Z kwestionariuszem przysyłają również zdjęcia wzorów z nadchodzącego numeru o których trzeba coś od siebie napisać.

Po zgłoszeniu swej kandydatury długo nie dostawałam odpowiedzi i stwierdziłam że pewnie nic z tego niestety nie będzie. Aż w styczniu napisała do mnie przemiła pani z gazetki z zapytaniem czy jestem jeszcze zainteresowana... Oczywiście że tak!!! :-)

Dzisiaj jest już w sprzedaży ten numer i ja też jestem ;-). Wybaczcie jakość zdjęć, mam nadzieje że się jakoś doczytacie:

Jest mi bardzo miło że mnie wybrali tymbardziej że uczestniczki dostają przepiękny upominek przydasiowy od firmy Madeira. Już się nie mogę doczekać aż przyjdzie!

Dziękuję Wam za tyle komplementów w zeszłym poście! Lura dalej u boku córki ale niestety jedna rączka nie wytrzymuje i zaczyna się pruć... Ale już wiem co zrobić żeby do tego nie dochodziło w kolejnych... Jednak z książką to zupełnie inna bajka. Teraz zrobię dokładnie wg instrukcji autorki i pewnie będzie o niebo lepiej. A narazie wróciłam do haftowania mojej śpiącej wróżki bo materiały na kolejną lalkę jeszcze nie przyszły. 

Pozdrawiam Was serdecznie,
K

15 comments:

 1. Gazetkę widziałam, ale nie wiedziałam z imienia i nazwiska, że Ty to Ty. Gratulacje!!!

  ReplyDelete
 2. Zatem moje gratulacje. Fajna sprawa.

  ReplyDelete
 3. Chwal się chwal- jest czym :) Gratulacje!

  ReplyDelete
 4. Fiu fiu. Nie pogadasz ;) gratuluję :)

  ReplyDelete
 5. Fiu fiu. Nie pogadasz ;) gratuluję :)

  ReplyDelete
 6. Jest się czym pochwalić! Gratuluję:)
  Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 7. Gratulacje! Pochwal się upominkiem jak dostaniesz.

  ReplyDelete
 8. Gratuluję i bardzo się cieszę :) Dzisiaj będę w mieście i zaopatrzę się w ten numer! Buziaki!

  ReplyDelete
 9. Serdecznie gratuluję!:) Masz powody do dumy!

  ReplyDelete