Friday, 11 December 2015

Słodkie wyzwanie

Witajcie! Ostatnio stwierdziłam, że za bardzo zaniedbałam swojego bloga i przede wszystkim Was, moje czytelniczki. Przyczyn jest pewnie kilka i w sumie nie ma sensu się nad nimi rozwodzić... Najważniejsze jest to że mam zamiar to zmienić. 

Przede wszystkim musze popracować nad swoją motywacją. Mam rozpoczętych parę dużych prac za które po kolei sięgam i uwielbiam nad nimi pracować. Ale mimo wszystko brakuje mi mniejszych projektów, które dawały mi szybką satysfakcję i zastrzyk energii do pracy nad kolosami. Więc postanowiłam że jak wpadnie mi w oko jakieś ciekawe wyzwanie do którego będę mogła wyszyć jakiś wzorek który mam zachowany na zaś to wezmę w takim wyzwaniu udział... I stało się ;-). Temat "Siłowni twórczej" na Turkusowym hamaku to słodkości. 


A ja od dawna mam w swoich zbiorach słodki wzorek który pokochałam od pierwszego wejrzenia. Najwyższa pora by go wreszcie wyszyć... Musi on narazie pozostać słodką tajemnicą ze względu na regulamin zabawy. Efekt końcowy będzie na blogu w styczniu. 

Czasami pytacie jak tam moje róże. Wyszywam je sobie kiedy moge bo je po prostu uwielbiam. Po skończeniu zielnika miałam się zabrać za Novą ale gdzie tam, wyszywałam róże. 
Do prezentacji całości jeszcze nie są gotowe ale mam nadzieję że jeszcze w tym roku skończę kolejną stronę i będą zdjęcia bez tamborka. Trzymajcie kciuki!

Pozdrawiam,
K

7 comments:

 1. Nie mogę doczekać się słodkiego wyzwania :)
  Róże piękne, ciekawa jestem efektu końcowego :)

  ReplyDelete
 2. Zatem czekamy:) też uwielbiam słodkości:)

  ReplyDelete
 3. Ciekawe co tam wymyśliłas ze słodkości :)

  ReplyDelete
 4. Intrygujesz, ciekawość mnie zżera :)

  ReplyDelete
 5. No to pokazuj całość tych pięknych kwiatów i plis....choć troszkę Novą dopieść :D

  ReplyDelete
 6. Congratulations, wonderful work, it's beautiful so much and good idea on site.

  ดูหนัง

  ReplyDelete