Monday, 5 December 2016

Przygotowania do Swiat


 Witajcie!

Tak sobie przeglądam wasze blogi i na wielu pojawia się już wiele akcentów świątecznych. U mnie przygotowania idą dość powolnie i w sumie jeśli chodzi o robótki to postawiłam sobie tylko jedno zadanie: kartki. Szczerze to już dawno żadnych nie robiłam. Tak jakoś nie było mi po drodze żeby rozkładać cały mój składzik i potem go sprzątać żeby zrobić jedną lub dwie kartki na urodziny czy inną okazję. Ale na święta to już inna bajka. Czesto rozłożony składzik scrapowy leży przez kilka dni bo kartek muszę zrobić sporo. I w zeszły weekend rozpoczełam pracę. Narazie mam ich tylko kilka, ale stopniowo będzie ich coraz więcej (mam nadzieję :)).

Trafiłam na piękne przecenione papiery świąteczne (Black Friday...) więc tym bardziej miałam ochotę coś z nich stworzyć. Oto pierwsze karteczki:Uwaga teraz będę się chwalić ;). Ostatnio zaczęłam się trochę wkurzać na bałagan w moich mulinach. Miałam dużo mulin zakatalogowonach i nawiniętych na bobinki i też pełno kupionych z różnych powodów i jeszcze w motkach. Przez to postanowiłam że jeden wieczór poświęcę na inwentaryzację i porządki. Mam swój plik w excelu w którym wszystko ładnie spisuję więc zabrałam się za jego aktualizację. Mulinki wszystkie spisałam i okazało się że mam cały komplet muliny DMC (!!!) :D. Wogóle się nie spodziewałam takiej niespodzianki! Po trzech latach udało mi się uzbierać cały komplet. Teraz nowe hafciki mogą przede mna drżeć bo nic mnie nie bedzie hamowało przed natychmiastowym rozpoczęciem :P. Jeśli chodzi o porządki to czasu mi trochę brakło i jeszcze nie wszystko trafiło na bobinki i do pudełek, ale no te jeszcze przyjdzie pora.
A w tym tygodniu wybieram się w delegację do Krakowa i narazie debatuję nad tym co ze sobą zabrać. Codziennie zmieniam zdanie :). Ale będę miała 3 wieczory tylko i wyłącznie dla siebie, bez dzieci, męża i z haftem... Będzie pięknie :).

Pozdrawiam Was cieplutko,
K

10 comments:

 1. Piękne kartki :) Zaczęłam kiedyś robić taki plik w excleu, ale nie skończyłam. Może teraz się zmotywuję :)

  ReplyDelete
 2. Bardzo ładne kartki. Przed awarią komputera też miałam taki plik w Excelu. Może kiedyś jeszcze raz taki zrobię

  ReplyDelete
 3. Ach, wszystkie karteczki przepiękne, trudno mi wybrać faworyta :) A całej palety mulin DMC szczerze gratuluję - to marzenie każdej hafciarki :) U mnie jeszcze niezrealizowane ;)

  ReplyDelete
 4. Piękne kartki, widzę, ze na tych samych papierach i ja pracowałam :D zapraszam czasem do mnie :D pozdrawiam

  ReplyDelete
 5. Piękne kartki razem i z osobna. Udanej delegacji!:)

  ReplyDelete
 6. Pięknie wyglądają u Ciebie przygotowania do świąt :) Cudowne kartki :)
  Cała paleta DMC? No, no no, super! Teraz nic tylko wyszywać :D

  ReplyDelete
 7. Śliczne kartki i fajnie że skompletowałaś muliny. Gratulacje :)

  ReplyDelete
 8. Przepiękne karteczki i super uporządkowane nici:)Pozdrawiam

  ReplyDelete
 9. wow !!! it really beautiful so much.i like your good idea Thanks for the inspiration!

  หนังตลก

  ReplyDelete