Saturday, 14 March 2015

Różne okazje

Witajcie. Już bardzo długo nie pokazywałam żadnych karteczek bo zapasy starczyły na sporo okazji. Jednak zapasy szybko się wyczerpały a teraz w marcu uzbierało się sporo okazji na które trzeba było się przygotować. 

Na pierwszy rzut poszły dwie kartki które potrzebowałam na dwa roczki: jeden mojej chrześniaczki a drugi siostrzenicy męża. Karteczki w towarzystwie lalek trafiły już do jubilatekKolejna okazja to bierzmowanie siostrzenicy męża. Długo się zastanawiałam jak zrobić tą kartkę aż w końcu zdecydowałam się na "go with the flow" i wyszło tak:


Kartka bardzo się podobała obdarowanej

Na tym okazje się nie skończyły :-). Wcześniej w tym mięsiącu jedna z moich szwagierek się zaręczyła. Trzeba było jakoś ładnie pogratulować. Postawiłam na szykowną elegancję i świetnie trafiłam w gusta przyszłej pary młodej. Powiedzieli że zamówią u mnie zaproszenia na ślub w podobnym stylu :-). A karteczka wygląda tak


No i na sam koniec jutrzejszy dzień mamy. Mąż zamówił u mnie karteczkę dla swojej mamy którą chętnie zrobiłam bo jest ona jedną z moich największych fanek jeśli chodzi o kartki :-). Wszystkim je pokazuje i opowiada że to jej synowa takie robi :-)


Pracowity marzec pod względem karteczek. 


Na szczęście się z nimi wyrobiłam. Szycie też na razie odłożone i biorę się za magnolię. Został mi tydzień do przylotu mamy...

Pozdrawiam Was ciepło!
K

4 comments:

 1. Śliczne karteczki, ale najbardziej mi się spodobała ta elegancka z gartulacjami, naprawdę jest wyjątkowa - nie dziwię się, że młodzi zapragnęli mieć takie zaproszenia :)

  ReplyDelete
 2. Fajne i nie przesadzone aranżacje :)
  Miłej niedzieli!

  ReplyDelete
 3. Fajne karteczki :) masz wyobraźnię.

  ReplyDelete